Forskelle

Dette viser forskellene mellem den valgte og den nuværende udgave af dokumentet. Gul er linjer der findes i den gamle udgave, og grøn er linjer der findes i den nuværende.

Link til denne sammenlinings vising

Begge sider forrige revisionForrige revision
aktiviteter:fjulefrokost:arkiv:2026 [05-11-2026 17:19] – Ændring af 2025 til 2026 alobeaktiviteter:fjulefrokost:arkiv:2026 [05-11-2026 17:21] (nuværende) – [F-julefrokost 2026] alobe
Linje 7: Linje 7:
 Prisen for en billet er 130 kr! Prisen for en billet er 130 kr!
 Men med i prisen er der mad, øl, og snaps (muligvis [[initiv:fnaps|fnaps]], hvis initiv har været dygtige) Men med i prisen er der mad, øl, og snaps (muligvis [[initiv:fnaps|fnaps]], hvis initiv har været dygtige)
 +
 +Hvis man har nogle allergener, så kan man kontakt kscker23@student.aau.dk.
  
 Derudover er der selvfølgelig også den traditionelle pakkeleg og sange fra de legendariske F-klub sanghæfter. Derudover er der selvfølgelig også den traditionelle pakkeleg og sange fra de legendariske F-klub sanghæfter.
aktiviteter/fjulefrokost/arkiv/2026.1793895567.txt.gz · Sidst ændret: af alobe
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0